Εγγραφείτε στο forum της ομάδας μας! Για τα ήδη μέλη μας,
κάνετε login και στη συνέχεια αν είναι κι άλλα μέλη συνδεδεμένα
μπορείτε να συνδεθείτε στο chat στο πάνω μέρος της κεντρικής
σελίδας, κάνοντας απλά κλικ στο κουμπί "Σύνδεση".

Για να επισκεφτείτε το επίσημο site της ομάδας μας, μπείτε
στο www.perissosfc.eu

Σας ευχαριστούμε!
Εγγραφείτε στο forum της ομάδας μας! Για τα ήδη μέλη μας,
κάνετε login και στη συνέχεια αν είναι κι άλλα μέλη συνδεδεμένα
μπορείτε να συνδεθείτε στο chat στο πάνω μέρος της κεντρικής
σελίδας, κάνοντας απλά κλικ στο κουμπί "Σύνδεση".

Για να επισκεφτείτε το επίσημο site της ομάδας μας, μπείτε
στο www.perissosfc.eu

Σας ευχαριστούμε!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Πρωτάθλημα στον Περισσό.

Πήγαινε κάτω 
+4
chris7
nikosjc
kostas-keeper
sideris
8 απαντήσεις

Πρωτάθλημα:
Καθημερινές όχι στάνταρ μέρα, νωρίς.
Πρωτάθλημα στον Περισσό. Bar_left0%Πρωτάθλημα στον Περισσό. Bar_right
 0% [ 0 ]
Καθημερινές όχι στάνταρ μέρα, αργά.
Πρωτάθλημα στον Περισσό. Bar_left38%Πρωτάθλημα στον Περισσό. Bar_right
 38% [ 3 ]
Σαββατοκύριακα νωρίς.
Πρωτάθλημα στον Περισσό. Bar_left50%Πρωτάθλημα στον Περισσό. Bar_right
 50% [ 4 ]
Σαββατοκύριακα αργά.
Πρωτάθλημα στον Περισσό. Bar_left12%Πρωτάθλημα στον Περισσό. Bar_right
 12% [ 1 ]
Σύνολο Ψήφων : 8
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
sideris

sideris


Αριθμός μηνυμάτων : 603
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : Ultimate Universe

Πρωτάθλημα στον Περισσό. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πρωτάθλημα στον Περισσό.   Πρωτάθλημα στον Περισσό. EmptyΚυρ Μαρ 07, 2010 1:06 pm

Το γήπεδο του παππού στον περισσό, όπου η ομάδα είχε κατέβει και το 2005, κοστολογείται 40€ ανά αγώνα.
Το πρωτάθλημα ξεκινάει σε 3 βδομάδες από τώρα (5/3/2010)
Λογικά θα κατεβούμε εκεί γιατί δεν έχουμε κ άλλες επιλογές.
Ωστόσο η μέρα στην οποία θα παίζουμε είναι ένα θέμα.
Έχει:
1)καθημερινές, όχι στάνταρ μέρα, αλλά μπορούμε να διαλέξουμε στάνταρ ώρα. Έχει 19:00, 20:00 και 21:00 μου φαίνεται.(κώστα διόρθωσε με)
2)σαββατοκύριακα νομίζω ξεκινάει από τις 5 η ώρα πάλι το ίδιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://marvel.com/
sideris

sideris


Αριθμός μηνυμάτων : 603
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : Ultimate Universe

Πρωτάθλημα στον Περισσό. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρωτάθλημα στον Περισσό.   Πρωτάθλημα στον Περισσό. EmptyΚυρ Μαρ 07, 2010 1:11 pm

Εγώ βασικά ψηφίζω νωρίς κυριακή αν γίνεται. Πείτε και οι υπόλοιποι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://marvel.com/
kostas-keeper

kostas-keeper


Αριθμός μηνυμάτων : 146
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Οινόφυτα

Πρωτάθλημα στον Περισσό. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρωτάθλημα στον Περισσό.   Πρωτάθλημα στον Περισσό. EmptyΚυρ Μαρ 07, 2010 1:37 pm

Εγω λεω κυριακη κατα τις 7-8 γιατι νωριτερα θα εχω θεμα. Και καθημερινες με παιρνει. Απλα ποτέ Σαββατο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosjc
MoDeRaToR
nikosjc


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : Χαλκίδα!

Πρωτάθλημα στον Περισσό. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρωτάθλημα στον Περισσό.   Πρωτάθλημα στον Περισσό. EmptyΚυρ Μαρ 07, 2010 3:19 pm

Εγώ λέω για Σ/Κ νωρίς. Να μην χαλάσουμε και το βράδυ-έξοδο σε κάποιους. Όσο για καθυμερινές θα πρέπει να πετυχαίνουμε ώρες μετά τις 5.30 για να προλαβαίνουμε να έρθουμε και πριν τις 9 για να μη μας παίρνει μεσάνυχτα για να γυρίσουμε! Δλδ αν γινόταν 6,7,8 το απόγευμα παλεύεται και καθημερινές.
Σ/Κ απόγευμα/βράδυ μάλλον θα πρέπει να το ξεχάσουμε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.perissosfc.eu
chris7

chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 442
Ημερομηνία εγγραφής : 01/07/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : ΒΟΥΛΑ

Πρωτάθλημα στον Περισσό. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρωτάθλημα στον Περισσό.   Πρωτάθλημα στον Περισσό. EmptyΚυρ Μαρ 07, 2010 11:02 pm

Εγώ ψηφίζω καθημερινές αργά απλά γιατί μου φαίνεται οτι θα μπορώ να έρχομαι πιο πολές φορές απο τι τα σαββατοκύριακα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sotirispap

sotirispap


Αριθμός μηνυμάτων : 113
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2009

Πρωτάθλημα στον Περισσό. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρωτάθλημα στον Περισσό.   Πρωτάθλημα στον Περισσό. EmptyΤρι Μαρ 09, 2010 11:50 am

αν δεν αλλάξω δουλειά μπορώ μόνο Παρασκευές απόγευμα, Σάββατο βράδυ, και Κυριακη - Δευτέρα όλη μέρα.
Λίγο δύσκολο μου φαίνετε να συγχρονιστούμε όλοι μαζί και να βρούμε μέρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mike7k




Αριθμός μηνυμάτων : 93
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2010
Ηλικία : 53
Τόπος : Αθηνα

Πρωτάθλημα στον Περισσό. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρωτάθλημα στον Περισσό.   Πρωτάθλημα στον Περισσό. EmptyΤετ Μαρ 10, 2010 3:17 pm

Πηγα χτες με Κωστα και μας ειπε οτι θελει ή Σ.Κ. ή μεσα στην εβδομαδα.Ειπαμε με τον Κωστα να σας προτεινουμε για δευτερα τεταρτη παρασκευη.Θα τα πουμε και την Παρασκευη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosjc
MoDeRaToR
nikosjc


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : Χαλκίδα!

Πρωτάθλημα στον Περισσό. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρωτάθλημα στον Περισσό.   Πρωτάθλημα στον Περισσό. EmptyΤετ Μαρ 10, 2010 3:33 pm

Δλδ είναι...
-3 φορές την εβδομάδα?
-Η είναι κάθε εβδομάδα μια από αυτές τις μέρες τυχαία? (ή Δευτέρα ή Τετάρτη ή Παρασκευή?)
-Η διαλέγουμε εμείς συγκεκριμένη μέρα από αυτές? (πχ παρασκευή?)

Πάντως η ψηφοφορία πάει προς ΣΚ απ'ότι βλέπω!

Αλλά αν πάμε σε καθημερινές να κοιτάξουμε να είναι σταθερά 7 ή 8 (ή δύσκολα 6) το απόγευμα. Νωρίτερα δεν προλαβαίνω και για αργότερα θα είναι θέμα να γυρίζω κατα τις 12 το βράδυ πίσω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.perissosfc.eu
Mirallas

Mirallas


Αριθμός μηνυμάτων : 252
Ημερομηνία εγγραφής : 14/11/2008
Ηλικία : 41
Τόπος : Athina

Πρωτάθλημα στον Περισσό. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρωτάθλημα στον Περισσό.   Πρωτάθλημα στον Περισσό. EmptyΤετ Μαρ 10, 2010 4:53 pm

koita 2 meres statheres kai mia triti enalaktiki.twra oi wres den mporw na kserw akribws alla mporoume an tou poume tis perissoteres 20:00 i 21:00 na min girnate arga!!!!!!!deftera paraksevis statheres lew kai alli mia.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ChTrOx
Admin
ChTrOx


Αριθμός μηνυμάτων : 236
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2008
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα

Πρωτάθλημα στον Περισσό. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρωτάθλημα στον Περισσό.   Πρωτάθλημα στον Περισσό. EmptyΤετ Μαρ 10, 2010 10:15 pm

Και Κυριακή λογικά αν είναι απόγευμα θα μπορώ να έρχομαι!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.perissosfc.eu
nikosjc
MoDeRaToR
nikosjc


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : Χαλκίδα!

Πρωτάθλημα στον Περισσό. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρωτάθλημα στον Περισσό.   Πρωτάθλημα στον Περισσό. EmptyΠεμ Μαρ 11, 2010 8:26 am

Εγώ πάλι δεν κατάλαβα! Είναι 3 μέρες κάθε βδομάδα????? Δλδ θα παίζουμε συνέχεια και Δευτέρα και Παρασκευή και μια ακόμα??? Καλά πόσοι αγώνες είναι??? Ούτε στην Αγγλία δεν παίζουν τόσους αγώνες!!! affraid

Για τις ώρες προτιμώ μέχρι 20.00.


Κύριε... galeti, το πληκτρολόγιο σου φαντάζομαι θα γράφει και Ελληνικά έτσι? Για δοκίμασε το... bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.perissosfc.eu
Mirallas

Mirallas


Αριθμός μηνυμάτων : 252
Ημερομηνία εγγραφής : 14/11/2008
Ηλικία : 41
Τόπος : Athina

Πρωτάθλημα στον Περισσό. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρωτάθλημα στον Περισσό.   Πρωτάθλημα στον Περισσό. EmptyΠεμ Μαρ 11, 2010 5:23 pm

ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΧΙ 3.ΤΟ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΑΜΕ ΑΥΤΟ?
ΘΑ ΔΩΣΟΥΜΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΣΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΤΙΣ 2 ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΤΟ 90% ΤΩΝ ΑΓΩΝ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ.ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΘΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΑΝ ΚΟΡΜΟ ΚΙΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΕΙΠΕ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΕΞΑΡΤΑΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΜΑΔΑ,ΟΙ ΧΑΛΙΚΙΔΑΙΟ ΘΑ ΒΑΖΟΥΝ 3.5 ΕΥΡΩ +ΟΤΙ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΜΕΤΑΡΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟ ΤΙ ΣΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ.
ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΡΩΤΑΤΕ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosjc
MoDeRaToR
nikosjc


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : Χαλκίδα!

Πρωτάθλημα στον Περισσό. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρωτάθλημα στον Περισσό.   Πρωτάθλημα στον Περισσό. EmptyΠεμ Μαρ 11, 2010 8:28 pm

Λοιπόν, για το οικονομικό και για να μην υπάρχει θέμα (για όποιον ίσως σκεφτεί αρνητικά), έχει ως εξής.

Η απόσταση από το σπίτι μου μέχρι το γήπεδο στον περισσό είναι ~77,5χιλ (για μεταμόρφωση είναι ~72,2 - gps speaking!).
Αυτό σημαίνει ότι είναι 155χιλ απόσταση πήγαινε-έλα. Με το αυτοκίνητο να καίει περί των ~9λίτρων ανά 100 χιλιόμετρα (το δικό μου, γιατί του Κώστα καίει πάνω από 11!:p), στα 155χιλ καταναλώνει ~14 λίτρα. Με 1,35€/λτ που έχει πλέον η βενζίνη (και θα ανέβει κιάλλο!) πάμε στα ~19€ βενζίνη!. Συν 3,7€ τα διόδια είμαστε στα 22,7€! Αυτά είναι κάθε φορά τα έξοδα μου.
Επειδή για να πάμε στο γήπεδο, όλοι πληρώνουμε κάνα 5€ βενζίνη, αφαιρώντας τα 5,7 (για να γίνει στρογγυλό), από τα 22,7 πάμε στα 17Ε είναι τα καθαρά παραπάνω έξοδα που έχω από όλους.
Μέχρι τώρα λέγαμε με τον Κώστα να πληρώνουμε από 10€ ο καθένας μας μόνο για τα έξοδα και να μοιράζονται οι Αθηναίοι το γήπεδο. Εδώ όμως δημιουργείται το εξής πρόβλημα.

Επειδή κάποιες φορές (ίσως χρειαστεί αρκετές) μπορεί ένας από τους δύο μας να μην μπορούμε να έρθουμε (κυρίως ο Κώστας), αναγκαστικά θα επωμίζεται πάλι ο ένας τα έξοδα (το κάνω αρκετό καιρό τώρα...)


Εγώ προτείνω τα εξής:

Λύση 1: Μπαίνουν τα έξοδα ως σύνολο. Δλδ 40€ το γήπεδο +17€ έξοδα = 57€
Και λέω να βάλουμε και 3€ έξοδα για τον Χρήστο (που έρχεται και αυτός από μακριά). Άρα σύνολο 60€
Τώρα αναλόγως πόσοι θα είμαστε, θα μοιράζονται στα ίσα. Δλδ είμαστε 6 άτομα? Πάει 10€, είμαστε 7 άτομα? Πάει 8,6€. κοκ...

Έτσι τα έξοδα θα είναι πάνω κάτω:
πχ για την χειρότερη περίπτωση των 6 ατόμων με σύνθεση Νίκος.Χ, Κώστας.Π, Χρήστος.Σ + 3 Αθηναίοι:
Αθηναίοι: 10 έκαστος + 3€βενζίνη?/3άτομα (με ένα αμάξι) = 11€
Χρήστος.Σ: 10Ε γήπεδο + 6βενζίνη? = 16 - 3€ που έχουμε βάλει στο σύνολο = 13€.
Κώστας.Π: 10Ε γήπεδο (ο οποίος επειδή θα ερχόμαστε με ένα αμάξι θα βάζει +2,5Ε για βενζίνες) = 12,5€.
Νίκος.Χ: 10Ε γήπεδο + 5,7 που έχουν αφαιρεθεί πιο πάνω από τα έξοδα μου = 15,7€ - 2,5 του Κώστα = 13,2€.

Έτσι αν δεν έρχεται ας πούμε ο Κώστας, απλά θα χρεώνεται αυτός που θα παίρνει τη θέση του με τα έξοδα. Μέχρι τώρα όποτε δεν ερχότανε ο Κώστας ή όταν ερχότανε με το δικό του αμάξι, τα έξοδα μου ήταν πάνω από 20€! Ε, είναι αρκετά για κάθε εβδομάδα!!!

Οπότε τελικά από τα 60Ε που θα μαζεύουμε, θα είναι 40 το γήπεδο, και από τα υπόλοιπα 20 θα παίρνει 3€ ο Χρήστος και 17€ εγώ.
Το ξέρω ότι αναγκάζεστε να χρεώνεστε όλοι σας για εμένα, τον Κώστα και τον Χρήστο, αλλά έτσι μοιραζόμαστε όλοι τα έξοδα που είναι στην ουσία 17 δικά μου + 3 του Χρήστου = 20€ / 6 άτομα = επι πλέον 3,33€ ο καθένας. Δλδ όταν θα είμαστε 7 ή 8 άτομα θα μειώνονται τα έξοδα για όλους μας. Το θεωρώ το πιο δίκαιο!


Λύση 2: Να βάζουμε, εγώ και ο Κώστας από 3,5€ για το γήπεδο και να μοιραζόμαστε μεταξύ μας τις βενζίνες όπως ακριβώς είναι τώρα δηλαδή, αλλά τις φορές που δεν θα έρχεται ο ένας από τους δύο Χαλκιδαίους, αυτός που θα παίρνει την θέση του ή όσοι θα έρχονται (Αθηναίοι λογικά), να πληρώνουν κανονικά (τα ίδια με τους τρεις σταθερούς Αθηναίους) και ότι περισσέυει μετά την πληρωμή του γηπέδου να δίνονται στον Χαλκιδαίο για τα έξοδα. Και έτσι δεν θα χρεώνεται ο Χαλκιδαίος τα 20€ κάθε φορά που θα έρχεται μόνος του!
Πάνω κάτω τα ίδια με την πρώτη λύση είναι.
Το θέμα είναι να μην ξεπερνάμε ο καθένας μας κατα πολύ τα 12-14€.


Λύση 3: Για να μην επιβαρύνεστε με τα έξοδα μου, να μην έρχομαι καθόλου αν βγάζετε 6άδα, και να έρχομαι πιο αραιά. Δεν κάνω πλάκα, είναι αρκετά τα χρήματα και μπορεί κάποιοι να μην μπορούν να πληρώνουν για μένα. Και εγώ δεν έχω πρόβλημα, ειλικρινά! Θα σας βγαίνει πολύ λιγότερο (7-8€ στον καθένα αντί για 10).
Ο Κώστας είναι πιο κοντά, μπορεί να μην έχει πρόβλημα.

Έγραψα πολλά, αλλά επειδή τα έχω συζητήσει μόνο με τον τόλε και οι άλλοι ίσως να μην ξέρουν τι γίνεται,
καλό θα ήταν όσοι έχουν σκοπό να συμμετάσχουν στο πρωτάθλημα να τα γνωρίζουν και να πουν τη γνώμη τους και αν δουν αν μπορούν να επιβαρύνονται με αυτά τα έξοδα ή όχι...

Ούτε η ΑΕΚ τέτοια ανάλυση στα οικονομικά...
Διαφάνεια λέμε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.perissosfc.eu
sotirispap

sotirispap


Αριθμός μηνυμάτων : 113
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2009

Πρωτάθλημα στον Περισσό. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρωτάθλημα στον Περισσό.   Πρωτάθλημα στον Περισσό. EmptyΚυρ Μαρ 14, 2010 10:43 am

Υπάρχει και άλλη λύση που ίσως δεν την έχετε σκεφτεί...!!!!
Πουλάς το Civic και παίρνεις το καινούριο Civic, το υβριδικό, με 19990 euro, το οποίο μέχρι τα 60km/h καίει μηδέν βενζίνη..!!!!
Πώς σας φαίνετε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosjc
MoDeRaToR
nikosjc


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : Χαλκίδα!

Πρωτάθλημα στον Περισσό. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρωτάθλημα στον Περισσό.   Πρωτάθλημα στον Περισσό. EmptyΚυρ Μαρ 14, 2010 1:58 pm

Όχι ρε συ την είχα σκεφτεί και αυτή τη λύση, αλλά τελικά αποφάσισα να έρχομαι με το ποδήλατο να μην καίω καθόλου βενζίνη!!! Razz

Επίσης υπάρχει η λύση να έρχεστε εσείς Χαλκίδα!!!



Εκπαιδευτικό σχόλιο: Τα υβριδικά μπορεί να μην καίνε (πολύ) βενζίνη (κάτω από 6λτ δεν καίει κανένα εκτός αν πηγαίνεις με ~40χιλ/ώρα!), αλλά στα 10χρόνια θέλουν αλλαγή μπαταριών που κάνουν όσο ένα καινούριο αυτοκίνητο!
Αυτό που σκεφτόμουν πάντως είναι να βάλω φυσικό αέριο στο αυτοκίνητο...
http://www.shell.com/home/content/gr-el/shell_for_motorists/gas_lpg/autogas.html
αλλά δεν υπάρχουν πολλά βενζινάδικα...! Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.perissosfc.eu
ChTrOx
Admin
ChTrOx


Αριθμός μηνυμάτων : 236
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2008
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα

Πρωτάθλημα στον Περισσό. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρωτάθλημα στον Περισσό.   Πρωτάθλημα στον Περισσό. EmptyΚυρ Μαρ 14, 2010 2:33 pm

Η λύση του να έρχεστε Χαλκίδα μ'αρέσει κι εμένα!!!! Έχω και αρκετούς παίχτες έτοιμους
για φιλικά και ό,τι ήθελε προκύψει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.perissosfc.eu
sotirispap

sotirispap


Αριθμός μηνυμάτων : 113
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2009

Πρωτάθλημα στον Περισσό. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρωτάθλημα στον Περισσό.   Πρωτάθλημα στον Περισσό. EmptyΚυρ Μαρ 14, 2010 3:26 pm

Άσε το σκεφτήκαμε και εμείς για Χαλκίδα αλλά
1) Άμα είμαστε πάνω από 5 άτομα θέλουμε 2 αυτοκίνητα, και
2) Ο Χρήστος θα κάνει περι τα 200km οπότε τα λεφτά θα είναι μία η άλλη


Υ.Γ. Αν ρωτήσεις για υγραεριοκίνηση, ρώτα για το Citroen C3 που έχω πόσο κοστίζει η εγκατάσταση??? Είδα το link και μου φάνηκε πολύ ενδιαφέρων
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sideris

sideris


Αριθμός μηνυμάτων : 603
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : Ultimate Universe

Πρωτάθλημα στον Περισσό. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρωτάθλημα στον Περισσό.   Πρωτάθλημα στον Περισσό. EmptyΚυρ Μαρ 14, 2010 11:51 pm

Την εβδομάδα αυτή θα κλείσουμε ένα φιλικό στον περισσό και θα μάθουμε λεπτομέρειες τι επιλογές έχουμε κ αν μπορεί να μας κάνει καμιά ιδιαίτερη μεταχείρηση...
stay tuned...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://marvel.com/
 
Πρωτάθλημα στον Περισσό.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Γενικά :: Επικαιρότητα-
Μετάβαση σε: