Εγγραφείτε στο forum της ομάδας μας! Για τα ήδη μέλη μας,
κάνετε login και στη συνέχεια αν είναι κι άλλα μέλη συνδεδεμένα
μπορείτε να συνδεθείτε στο chat στο πάνω μέρος της κεντρικής
σελίδας, κάνοντας απλά κλικ στο κουμπί "Σύνδεση".

Για να επισκεφτείτε το επίσημο site της ομάδας μας, μπείτε
στο www.perissosfc.eu

Σας ευχαριστούμε!
Εγγραφείτε στο forum της ομάδας μας! Για τα ήδη μέλη μας,
κάνετε login και στη συνέχεια αν είναι κι άλλα μέλη συνδεδεμένα
μπορείτε να συνδεθείτε στο chat στο πάνω μέρος της κεντρικής
σελίδας, κάνοντας απλά κλικ στο κουμπί "Σύνδεση".

Για να επισκεφτείτε το επίσημο site της ομάδας μας, μπείτε
στο www.perissosfc.eu

Σας ευχαριστούμε!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Επιστοφή μετρητών

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
sotirispap

sotirispap


Αριθμός μηνυμάτων : 113
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2009

Επιστοφή μετρητών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Επιστοφή μετρητών   Επιστοφή μετρητών EmptyΣαβ Μαρ 06, 2010 9:36 pm

Λοιπόν επειδή έγινε μαλακία με τις εμφανίσεις και δεν τισ προλάβαμε, ή μου έλεγε μαλακίες ο τυπάς από το ebay, θα σας επιστρέψω τα λεφτά την προσεχή Παρασκευή, για να κάνουμε καμιά μεταγραφή.
Αν έχετε κάποια καλύτερη ιδέα για φανέλες μου λέτε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosjc
MoDeRaToR
nikosjc


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : Χαλκίδα!

Επιστοφή μετρητών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιστοφή μετρητών   Επιστοφή μετρητών EmptyΣαβ Μαρ 06, 2010 9:54 pm

Να πας να πάρει άλλες ρε! Razz

Θέλω φανέλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Edit:
Α! Όταν υπάρχει ανοιγμένο ένα θέμα που έχει συνεχείς πληροφορίες (πχ εμφανίσεις, αγώνες, κλπ), μην ανοίγετε άλλο γιατί έχει λινκ στο site και θα μπερδευόμαστε. Για τις φανέλες γράφτε στο:

Επικαιρότητα > Εμφανίσεις
https://perissosfc.forumgreek.com/forum-f3/topic-t33.htm

ή αναγκαστικά στο παλιό

Μεταγραφές - Νέα μέλη > Νέες Εμφανίσεις
https://perissosfc.forumgreek.com/forum-f5/topic-t26.htm

Αποφασίστε σε ποιο από τα 2 όμως!!!

Επίσης αν κάποιος έχει γράψει σε ένα θέμα, μπορεί να περιμένει να δει mail (ότι υπάρχει απάντηση) και αν η απάντηση μπει σε άλλο θέμα δεν θα την δει ποτέ (μέχρι να θυμηθεί να μπει στο forum και να δει τα νέα θέματα).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.perissosfc.eu
sideris

sideris


Αριθμός μηνυμάτων : 603
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : Ultimate Universe

Επιστοφή μετρητών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιστοφή μετρητών   Επιστοφή μετρητών EmptyΣαβ Μαρ 06, 2010 11:54 pm

οχι ρε σωτο εισαι τρελός?Τοσο κοπο καναμε να τα μαζεψουμε κ να αποφασίσουμε και θα τα επιστρεψουμε?κατσε λιγο να το ψαξουμε και βλεπουμε. Υπάρχει κ η ιδέα για αυτες τις barcas?ημιτασιον βεβαια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://marvel.com/
sotirispap

sotirispap


Αριθμός μηνυμάτων : 113
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2009

Επιστοφή μετρητών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιστοφή μετρητών   Επιστοφή μετρητών EmptyΚυρ Μαρ 07, 2010 12:56 pm

Ok, εγώ δεν έχω πρόβλημα. Τα βάζω σε μία άκρη τα λεφτά και όταν αποφασίσουμε τα δίνουμε. Ναι εμένα καλές μου φαινόντουσαν και αυτές που είχεσ βρει. Άλλωστε και οι μαύρες μαλλον μούφα NIKE είναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas-keeper

kostas-keeper


Αριθμός μηνυμάτων : 146
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Οινόφυτα

Επιστοφή μετρητών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιστοφή μετρητών   Επιστοφή μετρητών EmptyΚυρ Μαρ 07, 2010 1:42 pm

Δε θελω να σε εκβιασω σωτο αλλα οσο καθυστερεις να βρεις φανελες τοσο περισσοττερη παραλλαγη θα βλέπεις... affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mike7k




Αριθμός μηνυμάτων : 93
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2010
Ηλικία : 53
Τόπος : Αθηνα

Επιστοφή μετρητών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιστοφή μετρητών   Επιστοφή μετρητών EmptyΤετ Μαρ 10, 2010 2:43 pm

Σωτηρη κρατα τα λεφτα γιατι ολο και κατι θα υπαρχει να παρουμε.Εγω προτεινω και αν μπορουμε βεβαια την δευτερη της Μπλακμπερν που ειναι μιση ασπρη μιση μπλε,ειναι σχεδον ιδια με αυτη της Μπαρτσα που μας ειχε δειξει ο Σωτηρης.οπως και να χει λυση θα υπαρχει και θα την βρουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosjc
MoDeRaToR
nikosjc


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : Χαλκίδα!

Επιστοφή μετρητών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιστοφή μετρητών   Επιστοφή μετρητών EmptyΤετ Μαρ 10, 2010 3:16 pm

Τι λε ρε mike! Και να αλλάζουμε πάλι σηματάκι στο site!!!??? Θέλω σήμα της barca όπως και δήποτε!!! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.perissosfc.eu
mike7k




Αριθμός μηνυμάτων : 93
Ημερομηνία εγγραφής : 12/02/2010
Ηλικία : 53
Τόπος : Αθηνα

Επιστοφή μετρητών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιστοφή μετρητών   Επιστοφή μετρητών EmptyΤετ Μαρ 10, 2010 3:25 pm

γιατι θα ενοχλησουμε κανενα αμα βαλουμε το σημα της Μπαρτσα σε αυτη την φανελα? Ισα ισα που αν μας δει ο Λαπορτα και του αρεσει να του ζητησουμε λεφτα απο τις εισπραξεις της νεας φανελας.ετσι και αλλιως εν εχει και μεγαλη διαφορα. Οπως κανα χει ασ τ ακρατησει ο Σωτηρης και θα βρουμε μια φανελα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Επιστοφή μετρητών
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Γενικά :: Γενική συζήτηση-
Μετάβαση σε: