Εγγραφείτε στο forum της ομάδας μας! Για τα ήδη μέλη μας,
κάνετε login και στη συνέχεια αν είναι κι άλλα μέλη συνδεδεμένα
μπορείτε να συνδεθείτε στο chat στο πάνω μέρος της κεντρικής
σελίδας, κάνοντας απλά κλικ στο κουμπί "Σύνδεση".

Για να επισκεφτείτε το επίσημο site της ομάδας μας, μπείτε
στο www.perissosfc.eu

Σας ευχαριστούμε!
Εγγραφείτε στο forum της ομάδας μας! Για τα ήδη μέλη μας,
κάνετε login και στη συνέχεια αν είναι κι άλλα μέλη συνδεδεμένα
μπορείτε να συνδεθείτε στο chat στο πάνω μέρος της κεντρικής
σελίδας, κάνοντας απλά κλικ στο κουμπί "Σύνδεση".

Για να επισκεφτείτε το επίσημο site της ομάδας μας, μπείτε
στο www.perissosfc.eu

Σας ευχαριστούμε!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 7η Αγωνιστική Πέμπτη 03/11/11 - 21:00 - Gipedakia [σκορ: 1-3]

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
sideris

sideris


Αριθμός μηνυμάτων : 603
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : Ultimate Universe

7η Αγωνιστική Πέμπτη 03/11/11 - 21:00 - Gipedakia [σκορ: 1-3]   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: 7η Αγωνιστική Πέμπτη 03/11/11 - 21:00 - Gipedakia [σκορ: 1-3]    7η Αγωνιστική Πέμπτη 03/11/11 - 21:00 - Gipedakia [σκορ: 1-3]   EmptyΠαρ Νοε 04, 2011 10:21 am

2η ΗΤΤΑ ΛΟΓΩ ΑΠΟΥΣΙΑΣ ΤΟΥ ...ΠΕΡΙΣΣΟΥ!!!
Μισός Περισσός κατέβηκε στο γήπεδο με το ρόστερ να φτάνει μετα βίας στους 5 παίκτες(!!!) αφού 3 παίκτες ήταν τραυματίες κ ένας ήταν σε εργασία.
Στην ομάδα προστέθηκε παίκτης από το γήπεδο, ένας πιτσιρικάς ο οποίος φυσικά ήταν χαμένος, αφού ούτε τους υπόλοιπους συμπαίκτες ήξερε αλλά ούτε ο σωματότυπος του ήταν για τέτοιο επίπεδο αλλά κ για αυτού του είδους του αγώνα όπου ήθελε δυνατούς παίκτες.
Ο αντίπαλος ήταν με 1 βαθμό λιγότερο από τον Περισσό κ ήταν ένα ντέρμπυ που πραγματικά έπρεπε να έχουμε όλο το δυναμικό της ομάδας παρών. Αν ήταν όλοκληρος ο Περισσός θα μπορούσε να φύγει με το τρίποντο, αφού κ έτσι όπως ήταν χθες έχασε στο τελευταίο τέταρτο, όταν κ πραγματικά ξέμεινε από δυνάμεις. Αλλά με τα "αν" δε γίνεται τιποτα.
Πάμε να δούμε τι έγινε στον αγώνα:
Όπως αναμενόταν ο αντίπαλος είχε κατοχή, με τον περισσό να παίζει αμυντικά κ να κάνει το παιχνίδι που ξέρει περιμένοντας να χτυπήσει στην κόντρα. Όπου κ θα μπορούσε να χτυπήσει, αφού μετά από προσπάθεια του Χρήστου Σ. ο οποίος θα πιέσει, θα κλέψει τη μπάλα κ θα βρεθεί τετ α τετ με τον τερματοφύλακα αλλά δύο φορές που θα σουτάρει θα τον αποκρούσει ο τερματοφύλακας δις.
Όπως κ σε επόμενη φάση ένα σούτ του πιτσιρικά θα σταματήσει στο δοκάρι.
Γενικά το 1ο ημίχρονο είχε λίγες φάσεις αφού κ ο Περισσός ήλεγχε τον αντίπαλο κ δε μπορούσε να κάνει φάσεις αλλά ούτε ο Περισσός μπορούσε να βγεί στην επίθεση στρωτά. Η λήξη του πρώτου ημιχρόνου θα βρεί τις ομάδες 0-0.
Στο 2ο ημίχρονο θα εμφανιστεί η κούραση των παικτών του Περισσού, αφού όλοι δώσανε ψυχή κ σώμα, με τον Τόλε να φλερτάρει με την αποβολή απαντώντας κ με το παραπάνω στο δυνατό παίξιμο των αντιπάλων, ωστόσο ο Περισσός θα έχει την τύχη να προηγηθεί στο σκόρ με τον Χρήστο Σ. να εκτελεί κόρνερ κ η μπάλα να κοντράρει σε αντίπαλο κ να βρίσκει δίχτυα. ΓΚΟΛ!
Η πουτ... η τύχη όμως θα απαντήσει με το ίδιο νόμισμα αφού σε παρόμοια φάση η μπάλα θα κοντράρει στον Τόλε θα πάρει ύψος κ θα περάσει πάνω από τον πεσμένο τερματοφύλακα. ΓΚΟΛ.
Στην επόμενη φάση πάλι από την κατάρα του Περισσού-τα κόρνερ- μετά από φάση διαρκείας η μπάλα θα φτάσει σε ξεμαρκάριστο παίκτη που θα πλασάρει σε σχεδόν κενή εστία(?!)ΓΚΟΛ.
Ο Περισσός ακόμα κ σε εκείνη τη φάση δε το έβαλε κάτω, ανέβηκε με ότι δυνάμεις είχε αλλά ήταν πρακτικά αδύνατο να πάρει κάτι με παίκτη λιγότερο από μια ομάδα που κ αλλαγές είχε κ ήταν κ δυνατή σε κάθε τομέα.
Σε κάποια από τις τελευταίες φάσεις του αγώνα ο αντίπαλος θα χτυπήσει στην κόντρα κάνοντας το τελικό 1-3. ΓΚΟΛ.

Δυστηχώς αυτοκτόνησε πραγματικά ο Περισσός αφού από κακή οργάνωση κατέληξε να κατέβει ξανά στο γήπεδο με παίκτη λιγότερο κ να ξαναχάσει όπως κ την προηγούμενη φορά που έχασε ήταν για παρόμοιο λόγο... Shocked
Ο στόχος είναι να μαζευόμαστε 7-8 παίκτες κάθε φορά το πολύ, με τον Τσάρτα να είναι μπαλαντέρ.
Νομίζω ότι μπορούμε όλοι να κανονίζουμε το πρόγραμμα μας μια μέρα πρίν ή έστω το πρωί της ίδιας μέρας για το αν θα έρθουμε κ να ειδοποιούμε τα υπόλοιπα μέλη της ομάδας. Είναι απαράδεκτο θεωρώ να χάνουμε με τέτοιο τρόπο...

Παίκτες Περισσού:
Χρήστος Σ.
Κώστας Β.
Μιχάλης Κ.
Τόλε
Κώστας

ΜVP: Κ οι 5.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://marvel.com/
nikosjc
MoDeRaToR
nikosjc


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : Χαλκίδα!

7η Αγωνιστική Πέμπτη 03/11/11 - 21:00 - Gipedakia [σκορ: 1-3]   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 7η Αγωνιστική Πέμπτη 03/11/11 - 21:00 - Gipedakia [σκορ: 1-3]    7η Αγωνιστική Πέμπτη 03/11/11 - 21:00 - Gipedakia [σκορ: 1-3]   EmptyΠαρ Νοε 04, 2011 11:59 am

Πραγματικά κρίμα! Και ειδικά όταν τυχαίνει να είσαι αποδεκατισμένος όταν έχεις να παίξεις ένα «ντέρμπι». Μπράβο στα παιδιά που προσπάθησαν και τελείωσαν τον αγώνα με ψηλά το κεφάλι!

Και καλό θα είναι όπως λέει και ο Τόλε, να ενημερώνουμε όσο νωρίτερα γίνεται για τον αν μπορούμε να έρθουμε στο παιχνίδι ή όχι! Λίγο σεβασμός στα παιδιά που πάνε σε όλους τους αγώνες και δίνουν τα λεφτά και την ψυχή τους συνέχεια και λίγο σεβασμός σε εμάς που ερχόμαστε από μακριά και παρόλο που θα θέλαμε πολύ να είμαστε πάντα δίπλα στην ομάδα, οικονομικοί λόγοι μας κρατάνε μακριά. Τουλάχιστον να προσπαθούμε να ερχόμαστε όταν μας χρειάζεται η ομάδα και δεν μαζεύεται ούτε 6άδα!

Εγώ εχθές είχα ενημερωθεί ότι θα μαζευόμασταν τουλάχιστον 7 αν όχι 8 παίχτες. Και αν και άρρωστος, και με τα οικονομικά μου να είναι στον πάτο, μέχρι τελευταία στιγμή θα έκανα τον κόπο να παραβρεθώ στο παιχνίδι για να βοηθήσω όσο μπορώ. Αλλά με ενημέρωση 10΄ πριν τον αγώνα ότι τελικά είμαστε 5 όπως καταλαβαίνετε ήταν λίγο δύσκολο (ακόμα και με civic Razz ) να προλάβω τον αγώνα!

Θεωρώ λοιπόν ότι η απάντηση για το να κάποιος μπορεί να έρθει ή όχι πρέπει να δίνεται από το πρωί της ημέρας του αγώνα, και να επικοινωνεί ο ίδιος και όχι να τον ψάχνουν (που γίνεται συνήθως και τρέχει ο Απόστολος)! Και αν δεν απαντήσει, απλά δεν θα λαμβάνεται υπΆ όψιν. Και ας μαζευόμαστε συνέχεια 5 παίχτες! Τουλάχιστον να είμαστε συνεπείς και να ξέρουμε τι μας γίνεται…

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.perissosfc.eu
Mirallas

Mirallas


Αριθμός μηνυμάτων : 252
Ημερομηνία εγγραφής : 14/11/2008
Ηλικία : 41
Τόπος : Athina

7η Αγωνιστική Πέμπτη 03/11/11 - 21:00 - Gipedakia [σκορ: 1-3]   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 7η Αγωνιστική Πέμπτη 03/11/11 - 21:00 - Gipedakia [σκορ: 1-3]    7η Αγωνιστική Πέμπτη 03/11/11 - 21:00 - Gipedakia [σκορ: 1-3]   EmptyΠαρ Νοε 04, 2011 12:28 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ,ΤΟΛΕ ΦΟΒΕΡΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ,ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΛΕΝΕ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΝΕ Η ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝΕ ΔΗΛΑΔΗ 2 ΦΟΡΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΣΕΙ ΚΑΘΑΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7

chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 442
Ημερομηνία εγγραφής : 01/07/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : ΒΟΥΛΑ

7η Αγωνιστική Πέμπτη 03/11/11 - 21:00 - Gipedakia [σκορ: 1-3]   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 7η Αγωνιστική Πέμπτη 03/11/11 - 21:00 - Gipedakia [σκορ: 1-3]    7η Αγωνιστική Πέμπτη 03/11/11 - 21:00 - Gipedakia [σκορ: 1-3]   EmptyΠαρ Νοε 04, 2011 6:56 pm

Δεν πειράζει και μπράβο για την προσπάθεια σε αυτούς που ήρθαν!!!
Κώστα σου ζητώ για άλλη μία φορά συγνώμη (..και λάθος να ήταν αυτά που είπα δεν πήγαιναν προσωπικά σε εσένα αλλά σε όλους)...ΑΛΛΑ όταν τα δίνω όλα για την ομάδα και δεν το βλέπετε με τρελαίνει.Καλός ή κακός, καλό ποδόσφαιρο δεν ξέρω και το ξέρουμε όλοι αυτό,όταν όμως μπαίνω μέσα κάνω ότι μπορώ για να νικήσουμε και δεν σταματάω να αγωνίζομαι έστω και με όχι σωστό ποδόσφαιρο (τουλάχιστον νομίζω οτι αυτό το έχω αποδείξει)!Εχθές συγκεκριμένα, αυτά που μου μετέφερες ήταν αυτά που ήδη έκανα συνέχεια και με το παραπάνω.Αλλά μάλλον δεν φαινόταν(δεν μπορώ να το εξηγήσω διαφορετικά).
Σε συνέχεια σε αυτά που είπατε και εσείς πρέπει επιτέλους να οργανωθουμε σαν ομάδα!!!!
Κατά την γνώμη μου φέτος κάνουμε την καλυτερή μας προσπάθεια στο πρωτάθλημα και έιναι πολύ μεγάλο κρίμα να χάνουμε βαθμούς επειδή τελευταία στιγμή κάποιοι ειδοποίησαν οτι δεν μπορούν να έρθουν για οποιοδήποτε λόγο.
Θα πρέπει τουλάχιστον μία μέρα πριν να ξέρουμε ποιοι θα είμαστε στον αγώνα!!!Αν είμαστε 7 ή 8, για οικονομικούς λόγους ο Nick θα αποφασίζει αν μπορεί να έρθει η όχι.Το ιδανικό για εμένα θα είναι να είμαστε 7 μαζί με τον Τσάρτα και να το ξέρουμε από νωρίς!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mirallas

Mirallas


Αριθμός μηνυμάτων : 252
Ημερομηνία εγγραφής : 14/11/2008
Ηλικία : 41
Τόπος : Athina

7η Αγωνιστική Πέμπτη 03/11/11 - 21:00 - Gipedakia [σκορ: 1-3]   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 7η Αγωνιστική Πέμπτη 03/11/11 - 21:00 - Gipedakia [σκορ: 1-3]    7η Αγωνιστική Πέμπτη 03/11/11 - 21:00 - Gipedakia [σκορ: 1-3]   EmptyΠαρ Νοε 04, 2011 7:12 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΧΡΗΣΤΟ,ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ,ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΑ ΤΑΞΙΔΙ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΑΣ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙΞΕΙ.
ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΟ ΧΤΕΣΙΝΟ ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΑΝΗΚΕ ΠΩΣ ΣΤΟ ΕΙΠΑ ΛΑΘΟΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΣΑΝ ΚΩΣΤΑΣ ΔΕΝ ΣΤΟ ΕΙΠΑ ΑΠΟ ΚΑΚΙΑ Η ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΤΑ ΔΙΝΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΣΙ Η ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.Ο ΤΡΟΠΟΣ ΣΟΥ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΣΕ ΣΕΒΑΣΤΗΚΑ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ,ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΑ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΜΟΙΒΑΙΟΣ ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΝΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΣΤΗΚΑΜΕ ΧΤΕΣ.
ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΕ ΕΘΙΞΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΛΥ ΚΑΚΩΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΣΑΝ ΟΜΑΔΑ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΙΚΤΑΡΑΔΕΣ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.

ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΣΟΒΑΡΗ ΓΙΑ ΠΟΙΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΜΑΣ ΓΙΝΕΤΕ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosjc
MoDeRaToR
nikosjc


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : Χαλκίδα!

7η Αγωνιστική Πέμπτη 03/11/11 - 21:00 - Gipedakia [σκορ: 1-3]   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 7η Αγωνιστική Πέμπτη 03/11/11 - 21:00 - Gipedakia [σκορ: 1-3]    7η Αγωνιστική Πέμπτη 03/11/11 - 21:00 - Gipedakia [σκορ: 1-3]   EmptyΠαρ Νοε 04, 2011 8:04 pm

Κωστάκη σόρρυ, αλλά παιχταράδες υπάρχουν, και είμαι βεβαίως ΕΓΩ που ναι, είμαι καλύτερος από τον Μέσσι, αφού μην ξεχνάς πως... έχω φράντζα!!! Απλά δεν το δείχνω σε όλους τους αγώνες για να μην σας φέρνω σε δύσκολη θέση!!! Razz

Πέρα από την πλάκα, δεν ξέρω τι ειπώθηκε, αλλά δεν αξίζει τον κόπο να τσακωνόμαστε μεταξύ μας, αν και γνωρίζουμε όλοι ότι γουστάρουμε αυτό που κάνουμε και το αγαπάμε και λογικό είναι να υπάρχει ένταση μεταξύ μας κάποιες φορές, αναζητώντας το καλύτερο για την ομάδα, αλλά παρόλα αυτά όπως είπα και σε προηγούμενο ποστ λίγος σεβασμός, τουλάχιστον ως προς την συνέπεια πρέπει να υπάρχει από όλους μας για να μην την πληρώνουν οι υπόλοιποι. Και αυτό δεν είναι κάτι που γίνεται πρώτη φορα, αφού ο Περισσός έχει "κρεμαστεί" ουκ ολίγες φορές με παρόμοιο τρόπο.

Αλλά όλα αυτά θα είχαν αποφευγχεί αν απλά είχα έρθει εχθές, αφού θα κερδίζαμε και θα τελείωνε η υπόθεση!!! (για να το ξεσοβαρέψουμε πάλι λίγο...). Very Happy

Πάμε γερά για Πρωτάθλημα!!!! cheers

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.perissosfc.eu
sideris

sideris


Αριθμός μηνυμάτων : 603
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : Ultimate Universe

7η Αγωνιστική Πέμπτη 03/11/11 - 21:00 - Gipedakia [σκορ: 1-3]   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 7η Αγωνιστική Πέμπτη 03/11/11 - 21:00 - Gipedakia [σκορ: 1-3]    7η Αγωνιστική Πέμπτη 03/11/11 - 21:00 - Gipedakia [σκορ: 1-3]   EmptyΤρι Νοε 08, 2011 11:45 am

Κ εδώ στην 7η αγωνιστική έχουμε φτάσει σε ένα κρίσιμο σημείο που θα δείξει από τι είμαστε φτιαγμένοι κ πόσο πολύ θέλουμε ένα τίτλο.

Γίνανε όλα τα στραβά, ακυρώσανε 3 παίκτες τελευταία στιγμή κ έτυχε να παίξουμε ντέρμπυ. Κ τσακωθήκαμε κ μεταξύ μας. Αλλά shit happens κ κοιτάμε ΜΠΡΟΣΤΑ!Είναι νωρίς κ προλαβαίνουμε στο 2ο γύρο να ανατρέψουμε τα πάντα.

Εγώ θα κρατήσω ότι ο αντίπαλος ήταν για τον πούτσο, κ με μισή ομάδα που παίξαμε προηγηθήκαμε κ χάσαμε μόνο από την κούραση στο τελευταίο τέταρτο.
Κ γενικά ΌΛΟΙ οι αντίπαλοι που παίξαμε είναι κατώτεροι του καλού κ δεμένου ΠΕΡΙΣΣΟΥ.

Είναι ευκαιρία να κατακτήσουμε το πρωτάθλημα, δεν έχουμε να φοβηθούμε τπτ κ κανένα.
Τις συννενοήσεις των παικτών τις έχω αναλάβει εγώ. Δε πιστεύω ότι θα ξανάχουμε θέμα.
Κ εγώ θέλω ΠΑΛΙΟΥΡΕΣ που πονάνε την ομάδα κ τη γνωρίζουν καλά.
10 χρόνια μπάλα που παίζουμε μαζί οι περισσότεροι δε νομίζω να έχουμε τσακωθεί ποτέ. Οι φωνές κτλ φυσικά κ δικαιολογούνται στην ώρα του αγώνα.
Οι κριτικές, διορθώσεις κ τακτικές θα πρέπει να γίνονται δεκτές ή έστω να ακούγονται από όλους πρός όλους.

ΞΥΠΝΑΤΕ, ΞΕΚΟΛΑΤΕ Κ ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ!!!!

Χάσαμε 2 ματς επειδή δεν μπήκε ο περισσός στα παιχνίδια. Ας είναι κ τα τελευταία...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://marvel.com/
chris7

chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 442
Ημερομηνία εγγραφής : 01/07/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : ΒΟΥΛΑ

7η Αγωνιστική Πέμπτη 03/11/11 - 21:00 - Gipedakia [σκορ: 1-3]   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 7η Αγωνιστική Πέμπτη 03/11/11 - 21:00 - Gipedakia [σκορ: 1-3]    7η Αγωνιστική Πέμπτη 03/11/11 - 21:00 - Gipedakia [σκορ: 1-3]   EmptyΤρι Νοε 08, 2011 7:54 pm

Κάλησπέρα σε όλους!!!
Από εμένα θέμα δεν υπήρξε ποτέ!Μέσα στην ένταση είπαμε κάτι,αλλά μόλις άρχισε το δεύτερο ημίχρονο το είχα ξεχάσει ήδη!!!
Κώστα, τα έγραψα όλα αυτά γιατί μετά τον αγώνα κατάλαβα οτί σε πείραξαν.Πραγματικά μετά από τόσα χρόνια νομίζω οτί μερικοί γνωριζόμαστε πάρα πολύ καλά και είναι δεδομένο οτί υπάρχει σεβασμός(..και γιατί με ξέρεις πως αντίδρω δεν περίμενα να το παρεξηγήσεις)!
Μέσα στο παιχνίδι είναι αυτά!
Όπως λέει και ο κόουτς οι κριτικές, διορθώσεις κ τακτικές θα πρέπει να γίνονται από όλους πρός όλους.Στη συγκεκριμένη φάση κατά την γνώμη μου όπως εξήγησα μου φάνηκε πολύ άτοπο και γι' αυτό αντέδρασα έτσι, αλλά εννοείται οτί δεν τσακώθηκα με κανέναν!!!
ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΡΕ ΠΕΡΙΣΣΑΡΑ!!!

Υ.Γ.Ρε Nick, είπαμε να φτιάξεις την κεντρική σελίδα του perissosfc οχί να γαμ__εις και το forum!!! Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosjc
MoDeRaToR
nikosjc


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : Χαλκίδα!

7η Αγωνιστική Πέμπτη 03/11/11 - 21:00 - Gipedakia [σκορ: 1-3]   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 7η Αγωνιστική Πέμπτη 03/11/11 - 21:00 - Gipedakia [σκορ: 1-3]    7η Αγωνιστική Πέμπτη 03/11/11 - 21:00 - Gipedakia [σκορ: 1-3]   EmptyΤετ Νοε 09, 2011 1:15 pm

Ναι ρε γμτ, το forum έχει καταρρεύσει! Βέβαια όπως έχω εξηγήσει πολλές φορές για το forum ΔΕΝ είμαι υπεύθυνος εγώ και δεν μπορώ να το ελέγξω πλην μιας απλής διαχείρησης των θεμάτων. Μετά από επικοινωνία με τον άρχοντα του φορουμ ChTrOx και απ'ότι φάνηκε εκ των υστέρων, μπόρεσε να το επαναφέρει σε ένα καλό σημείο, αν και κάποια από τα τελευταία θέματα φαίνεται πως χάθηκαν... Sad

Όσο για το site, θα ανανεωθεί που θα πάει!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.perissosfc.eu
Mirallas

Mirallas


Αριθμός μηνυμάτων : 252
Ημερομηνία εγγραφής : 14/11/2008
Ηλικία : 41
Τόπος : Athina

7η Αγωνιστική Πέμπτη 03/11/11 - 21:00 - Gipedakia [σκορ: 1-3]   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 7η Αγωνιστική Πέμπτη 03/11/11 - 21:00 - Gipedakia [σκορ: 1-3]    7η Αγωνιστική Πέμπτη 03/11/11 - 21:00 - Gipedakia [σκορ: 1-3]   EmptyΤετ Νοε 09, 2011 1:44 pm

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΝΙΚΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΣ ΕΣΤΩ,ΧΡΗΣΤΟ ΠΕΡΑΣΜΕΝΑ ΞΕΧΑΣΜΕΝΑ.ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΝΙΚΕΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ.ΤΟΛΕ ΦΟΒΕΡΟΣ ΛΟΓΟΣ ΜΕ ΕΜΨΥΧΩΣΕΣ cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sideris

sideris


Αριθμός μηνυμάτων : 603
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : Ultimate Universe

7η Αγωνιστική Πέμπτη 03/11/11 - 21:00 - Gipedakia [σκορ: 1-3]   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 7η Αγωνιστική Πέμπτη 03/11/11 - 21:00 - Gipedakia [σκορ: 1-3]    7η Αγωνιστική Πέμπτη 03/11/11 - 21:00 - Gipedakia [σκορ: 1-3]   EmptyΤετ Νοε 09, 2011 3:54 pm

Back up του φόρουμ κρατάει κανείς?Γιατί θα ήταν κρίμα απλά να χαθεί μια μέρα τόσος μεγάλος όγκος πληροφορίας. affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://marvel.com/
 
7η Αγωνιστική Πέμπτη 03/11/11 - 21:00 - Gipedakia [σκορ: 1-3]
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Αθλητική Ομάδα :: Συναντήσεις-Προπονήσεις-
Μετάβαση σε: