Εγγραφείτε στο forum της ομάδας μας! Για τα ήδη μέλη μας,
κάνετε login και στη συνέχεια αν είναι κι άλλα μέλη συνδεδεμένα
μπορείτε να συνδεθείτε στο chat στο πάνω μέρος της κεντρικής
σελίδας, κάνοντας απλά κλικ στο κουμπί "Σύνδεση".

Για να επισκεφτείτε το επίσημο site της ομάδας μας, μπείτε
στο www.perissosfc.eu

Σας ευχαριστούμε!
Εγγραφείτε στο forum της ομάδας μας! Για τα ήδη μέλη μας,
κάνετε login και στη συνέχεια αν είναι κι άλλα μέλη συνδεδεμένα
μπορείτε να συνδεθείτε στο chat στο πάνω μέρος της κεντρικής
σελίδας, κάνοντας απλά κλικ στο κουμπί "Σύνδεση".

Για να επισκεφτείτε το επίσημο site της ομάδας μας, μπείτε
στο www.perissosfc.eu

Σας ευχαριστούμε!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Tερματοφύλακας. Το μόνιμο πρόβλημα του PFC.

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
sideris

sideris


Αριθμός μηνυμάτων : 603
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : Ultimate Universe

Tερματοφύλακας. Το μόνιμο πρόβλημα του PFC. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Tερματοφύλακας. Το μόνιμο πρόβλημα του PFC.   Tερματοφύλακας. Το μόνιμο πρόβλημα του PFC. EmptyΤετ Νοε 10, 2010 12:59 pm

Ποιος από τους παρακάτω τερματοφύλακες θα θέλατε να γυρίσει στην ομάδα. (δε ψηφίζουμε ποιος είναι ο καλύτερος αλλά ποιον θα θέλατε να ξαναδείτε να φοράει την ένδοξη ασπρομαυρη φανέλα του PFC):
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://marvel.com/
chris7

chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 442
Ημερομηνία εγγραφής : 01/07/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : ΒΟΥΛΑ

Tερματοφύλακας. Το μόνιμο πρόβλημα του PFC. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tερματοφύλακας. Το μόνιμο πρόβλημα του PFC.   Tερματοφύλακας. Το μόνιμο πρόβλημα του PFC. EmptyΤετ Νοε 10, 2010 1:04 pm

Δαγκώτο Μαρκούλη!! afro
Χωρίς παρεξήγηση απο τους άλλους αλλά είναι ο πρώτος μας τερματοφύλακας και εμβληματική μορφή!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sideris

sideris


Αριθμός μηνυμάτων : 603
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : Ultimate Universe

Tερματοφύλακας. Το μόνιμο πρόβλημα του PFC. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tερματοφύλακας. Το μόνιμο πρόβλημα του PFC.   Tερματοφύλακας. Το μόνιμο πρόβλημα του PFC. EmptyΤετ Νοε 10, 2010 1:20 pm

K γω δαγκωτό Μαρκούλη!Θέλω να ξαναζήσω στιγμές Μάρκου VS Βερεράκη!
Tρελοί διάλογοι! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://marvel.com/
Mirallas

Mirallas


Αριθμός μηνυμάτων : 252
Ημερομηνία εγγραφής : 14/11/2008
Ηλικία : 41
Τόπος : Athina

Tερματοφύλακας. Το μόνιμο πρόβλημα του PFC. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tερματοφύλακας. Το μόνιμο πρόβλημα του PFC.   Tερματοφύλακας. Το μόνιμο πρόβλημα του PFC. EmptyΤετ Νοε 10, 2010 1:51 pm

ΜΑΡΚΟΥΛΗ ΓΥΡΝΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ.ΕΠΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΜΕ ΤΕΡΜΑ ΜΑΡΚΟΥΛΗ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikpl

nikpl


Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2010
Ηλικία : 42
Τόπος : πατρα τώρα!!

Tερματοφύλακας. Το μόνιμο πρόβλημα του PFC. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tερματοφύλακας. Το μόνιμο πρόβλημα του PFC.   Tερματοφύλακας. Το μόνιμο πρόβλημα του PFC. EmptyΤρι Δεκ 07, 2010 1:01 pm

ΩΣ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΣΤΗΝ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΤΕΡΜΑΤΖΗ....ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΛΟΓΟ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΤΑΙ ΤΗΝ ΨΗΦΟ ΤΟΥ....ΧΑ ΧΑ ΧΑ Laughing
ΘΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΙ ΘΑ....ΚΟΥΝΟΥΠΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΝΑΕΙ....ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΩ ΜΕ ΜΙΑ ΤΟΝ ΕΠΙΔΟΞΟ SCORER.. PRO TOY ΑΝΤΙΠΑΛΟΥ ΤΕΡΜΑΤΟΣ....(ΧΑΤΖΗ)
ΕΙΜΑΙ ΕΚΤΟΣ CITY GMT....ΚΑΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosjc
MoDeRaToR
nikosjc


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : Χαλκίδα!

Tερματοφύλακας. Το μόνιμο πρόβλημα του PFC. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tερματοφύλακας. Το μόνιμο πρόβλημα του PFC.   Tερματοφύλακας. Το μόνιμο πρόβλημα του PFC. EmptyΤρι Δεκ 07, 2010 1:35 pm

Γεια σου ρε Τέρμα! Ο πρώτος στην Ιστορία του περισσού παρακαλώ! cheers

Καλως ξανά-ήρθες στην παρέα μας και στις ανεπτυγμένες πλέον ηλεκτρονικές μας υπηρεσίες (άσχετο - πρέπει να βγάλουμε και online αγορά εισητηρίων κάποια στιγμή! Razz )

Η ψηφοφορία πιστεύω είναι καθαρά λόγω του ότι τα νέα μέλη της ομάδας δεν σε έχουν δει σε δράση!!!

Αν τα βρούμε πάντως, ένα πολύ καλό συμβόλαιο σε περιμένει!!! Α, και την πέμπτη παίζουμε μπαλίτσα, αν βρίσκεσαι εντός ορίων αττικής-ευβοίας έλα να μας κάνεις επίδειξη (κοινώς να μας επιδείξεις!)!!!!! Να δούμε και σε τι φόρμα βρίσκεσαι! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.perissosfc.eu
nikpl

nikpl


Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2010
Ηλικία : 42
Τόπος : πατρα τώρα!!

Tερματοφύλακας. Το μόνιμο πρόβλημα του PFC. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tερματοφύλακας. Το μόνιμο πρόβλημα του PFC.   Tερματοφύλακας. Το μόνιμο πρόβλημα του PFC. EmptyΤρι Δεκ 07, 2010 2:29 pm

ΟΠΟΤΕ ΛΕΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΛΠΙΔΕΣ ΝΑ ΜΕ ΑΓΑΠΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΝΕΟΙ ΜΟΥ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ Ε?????? Cool
ΟΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚ
ΘΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ....ΠΑΡΕ ΤΗΛ.ΤΟΝ ΜΑΝΑΤΖΕΡ ΜΟΥ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΤΕ ΤΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΤΙΚΑΑΑΑΑ Laughing ΧΑ ΧΑ
ΚΑΙ ΘΑ ΘΕΣΩ ΔΥΟ ΟΡΟΥΣ (ΑΜΕΤΑΒΛΗΤΟΥΣ)
1. ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΣΕ ΠΟΣΟΣΤΟ ΜΕ 6 ΜΟΝΑΔΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΤΟΟ ΜΑΡΚΟ Evil or Very Mad ΧΕ ΧΕ ΧΕ
2. ΝΑ ΚΑΛΕΣΟΥΜΕ ΚΑΙ LOW (ΚΑΡΓΑ) ΓΙΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ LOW BAP dancing STO ΗΜΙΧΡΟΝΟ...
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.....- lol!

Υ.Γ. ΚΑΙ ΧΡΗΣΤΟ ΑΡΧΗΓΟ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ΚΑΙ ΞΥΛΟ.... bounce Laughing
ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΤΟ ΤΗΛ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7

chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 442
Ημερομηνία εγγραφής : 01/07/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : ΒΟΥΛΑ

Tερματοφύλακας. Το μόνιμο πρόβλημα του PFC. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tερματοφύλακας. Το μόνιμο πρόβλημα του PFC.   Tερματοφύλακας. Το μόνιμο πρόβλημα του PFC. EmptyΤρι Δεκ 07, 2010 2:49 pm

Νίκο!!! καλώς ήρθες στην διαδυκτιακή ομάδα του Perissosfc!!!
Μπορείς να ενημερώνεσαι απο το forum τις ημέρες και τις ώρες των αγώνων(online) και όποτε μπορείς θα χαρούμε να σε ξανάδουμε να υπερασπίζεσαι αυτά τα δοξασμένα δοκάρια του perissosfc!!!
Όσο για τον αρχήγο της ομάδας υπάρχει ο καλύτερος με περίσιο τσαμπουκά και πολύ ξύλο(ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikpl

nikpl


Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2010
Ηλικία : 42
Τόπος : πατρα τώρα!!

Tερματοφύλακας. Το μόνιμο πρόβλημα του PFC. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tερματοφύλακας. Το μόνιμο πρόβλημα του PFC.   Tερματοφύλακας. Το μόνιμο πρόβλημα του PFC. EmptyΤετ Δεκ 08, 2010 11:29 am

γεια σου Χρηστάκο.....
ελπιζω να εισαι καλα, υστερα απο τοσα χρονια που εχουμε χαθει...
εγω βλέπεις εχω φυγει τελειως απο athens και πανε τα χρονια τα φοιτητικα...πλεον εδρεύω στν Πατρα και λιγο δυσκολο να ακολουθω την προσπαθεια που κανετε και τον χαβαλε που κρατατε τοσα χρονια.....
εχω κρατησει την φορμα μου ομως και χωρις καταχρησεις...εφοσον γυμναζομαι και ειμαι μελος της ομαδας γαληνη Basketball Α2 εσκαη
αλλα υπαρχει θεμα εδω αποτι βλεπω και θα κατεβω για τερματζης εφοσον ειμαι στην χαλκιδα....δεν αποκλειεται να παιξω και να θυμηθω τα παλια....
Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Tερματοφύλακας. Το μόνιμο πρόβλημα του PFC.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Γενικά :: Γενική συζήτηση-
Μετάβαση σε: