Εγγραφείτε στο forum της ομάδας μας! Για τα ήδη μέλη μας,
κάνετε login και στη συνέχεια αν είναι κι άλλα μέλη συνδεδεμένα
μπορείτε να συνδεθείτε στο chat στο πάνω μέρος της κεντρικής
σελίδας, κάνοντας απλά κλικ στο κουμπί "Σύνδεση".

Για να επισκεφτείτε το επίσημο site της ομάδας μας, μπείτε
στο www.perissosfc.eu

Σας ευχαριστούμε!
Εγγραφείτε στο forum της ομάδας μας! Για τα ήδη μέλη μας,
κάνετε login και στη συνέχεια αν είναι κι άλλα μέλη συνδεδεμένα
μπορείτε να συνδεθείτε στο chat στο πάνω μέρος της κεντρικής
σελίδας, κάνοντας απλά κλικ στο κουμπί "Σύνδεση".

Για να επισκεφτείτε το επίσημο site της ομάδας μας, μπείτε
στο www.perissosfc.eu

Σας ευχαριστούμε!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 PerissosFC... παντου!

Πήγαινε κάτω 
+2
sideris
nikosjc
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nikosjc
MoDeRaToR
nikosjc


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : Χαλκίδα!

PerissosFC... παντου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: PerissosFC... παντου!   PerissosFC... παντου! EmptyΣαβ Σεπ 25, 2010 6:49 pm

O PerissosFC βρίσκεται ΠΑΝΤΟΥ!

Το τμήμα μάρκετινγκ της ομάδας έδωσε τα αποκλειστικά δικαιώματα στην ΚΟΝΑΜΙ και ο PFC είναι πλέον στις επίσημες ομάδες του Pro Evolution Soccer 2010 για PC!

Πάρτε μια γεύση:



Θα θέλαμε από όλους τους παίχτες κάποιες καλές φωτογραφίες ανφάς (και προφίλ ίσως) σε καλή ανάλυση, μέρα, χωρίς σκιές ή γυαλάδες από φλας για να δημιουργηθούν ή να βελτιωθούν όλα τα πρόσωπα!

Στείλτε τις φωτογραφίες σας στο μέιλ

perissosfc@hotmail.com

- Ο Απόστολος δημιούργησε τα πρόσωπα (πολύ δουλειά και του αξίζουν συγχαρητήρια!) και εγώ τις εμφανίσεις και τα στοιχεία της ομάδας.
- Αν θα δείτε το παιχνίδι από κοντά, ο Απόστολος έχει πετύχει εκπληκτικά τον Χρήστο.Σ (πολύ καλή η φώτο σου), πολύ καλά εμένα, τον εαυτό του και τον αδερφό του που είχε καλές φώτος, επίσης πολύ καλοί και αναγνωρίσιμοι είναι οι Βασίλης.Τ, Σωτήρης.Π, Χρίστος.Τ. Στείλτε όλοι φωτογραφίες λοιπόν για να ολοκληρωθεί η ομάδα!

Σημείωση:
Ως συνέχεια λοιπόν της ωραίας μας αντιπαράθεσης πάνω στο πιο σύστημα είναι "καλύτερο" για παιχνίδια (pc ή consoles) έρχεται μια πληρωμένη απάντηση από τον Αρχηγό της ομάδας και με τη δική μου βοήθεια πάνω στο θέμα! Έχετε τον Περισσό εσείς στις κονσόλες σας???
Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.perissosfc.eu
sideris

sideris


Αριθμός μηνυμάτων : 603
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : Ultimate Universe

PerissosFC... παντου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PerissosFC... παντου!   PerissosFC... παντου! EmptyΚυρ Σεπ 26, 2010 12:33 am

Εγώ θα συμπληρώσω ότι η δοίκηση μόλις με ενημέρωσε πως και στο pes 2011 αλλά κ στο fifa 2011 είναι πολύ πιθανό να υπάρχει ο Perissos F.C.
Οπότε αναμένουμε με μεγαλύτερη αγωνία πλέον!

Ευχαριστώ Τσάρτα για τα credits κ αν είχαμε καλύτερο photo υλικό, τα πρόσωπα θα βγαίναν ακόμα καλύτερα... (κ για το 3d model κ για τα textures...)

Y..Γ.:Τσάρτα φοβερό τακουνάκι μέσα στη μάπα του Puyol!
Υ.Γ.:Εγώ έβαλα γκολ με ταριστερό?Ε, μόνο στο Pro!!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://marvel.com/
chris7

chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 442
Ημερομηνία εγγραφής : 01/07/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : ΒΟΥΛΑ

PerissosFC... παντου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PerissosFC... παντου!   PerissosFC... παντου! EmptyΚυρ Σεπ 26, 2010 12:38 am

PerissosFC... παντου! Icon_rr Μπράβο παιδιά πολύ καλή η δουλειά σας!!!
ΓΑΜΑΤΟ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosjc
MoDeRaToR
nikosjc


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : Χαλκίδα!

PerissosFC... παντου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PerissosFC... παντου!   PerissosFC... παντου! EmptyΚυρ Σεπ 26, 2010 10:36 am

Και μερικές φώτος...

PerissosFC... παντου! Perissospes20101

Η στολή του τερματοφύλακα και η δευτερη εμφάνιση δεν έχει φτιαχτεί ακόμα. Σε επόμενο update...

PerissosFC... παντου! Perissospes20102

PerissosFC... παντου! Perissospes20103

PerissosFC... παντου! Perissospes20104

PerissosFC... παντου! Perissospes20105

PerissosFC... παντου! Perissospes20106

PerissosFC... παντου! Perissospes20107

PerissosFC... παντου! Perissospes20108

PerissosFC... παντου! Perissospes20109

PerissosFC... παντου! Perissospes201010


Όπως λέω και πιο πάνω, βοηθήστε τη δουλειά μας και στείλτε φώτος σε καλή ανάλυση, καθαρές, χωρίς σκιές, γυαλάδες από φλας, κλπ για να βελτιωθούν τα πρόσωπα και να δημιουργηθούν και νέα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.perissosfc.eu
sideris

sideris


Αριθμός μηνυμάτων : 603
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : Ultimate Universe

PerissosFC... παντου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PerissosFC... παντου!   PerissosFC... παντου! EmptyΚυρ Σεπ 26, 2010 1:20 pm

Xε, κ σκεφτόμουν να ανεβάσω κ γω φώτος γιατί με το βίντεο δε φαινόταν ξεκάθαρα τι ακριβώς έχουμε κάνει.
Στείλτε φώωωτοοοοοοος!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://marvel.com/
ChTrOx
Admin
ChTrOx


Αριθμός μηνυμάτων : 236
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2008
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα

PerissosFC... παντου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PerissosFC... παντου!   PerissosFC... παντου! EmptyΚυρ Σεπ 26, 2010 1:43 pm

Καλά, έφαγε 1 γκολ ο Αντρέας από Μπαρτσα;;; ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.perissosfc.eu
nikosjc
MoDeRaToR
nikosjc


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : Χαλκίδα!

PerissosFC... παντου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PerissosFC... παντου!   PerissosFC... παντου! EmptyΔευ Σεπ 27, 2010 1:48 pm

Θα γίνω λίγο κακός, αλλά ένα πουλάκι μου είπε ότι όλοι είδατε τις φάτσες σας εδώ, και μάλιστα σας άρεσε η προσπάθεια. Κανένας όμως δεν ασχολήθηκε να γράψει κάτι. Τόσο δύσκολο είναι? Μόνο οι δύο χρήστηδες έγραψαν δυο σχόλια. Και μετά θέλετε ανανεώσεις στο site, περιγραφές αγώνων κλπ...

Τουλάχιστον να ανταποκριθείτε με τις φωτογραφίες να γίνει πιο καλό και ολοκληρωμένο το αποτέλεσμα.

Το forum για να είναι ενεργό πρέπει να συμμετέχετε όλοι. Το να γράφουν 2 άτομα κείμενα, απλά για να τα διαβάζετε δεν λέει τίποτα!
Δεν περιμένει και δεν θέλει κανένας ευχαριστώ, αλλά μια γνώμη και μια συζήτηση πάνω σε αυτά που κάνουμε είναι ευπρόσδεκτη και θα έλεγα απαραίτητη για να μπορεί να συνεχιστεί η προσπάθεια.

Τέλος πάντων, τα έχουμε ξαναπει αυτά, και με το ζόρι δεν γίνεται τίποτα, αλλά χωρίς συμμετοχή μην γκρινιάζετε και μην περιμένετε από 2-3 άτομα να μένει ενεργό το forum...

Και για να μην παρεξηγιόμαστε, ρίξτε μια ματιά εδώ:
https://perissosfc.forumgreek.com/memberlist.forum?username=&mode=posts&order=DESC&submit=Ok
στον αριθμό μηνυμάτων, και ας αναλογιστεί ο καθένας τις ευθύνες του για την συμμετοχή του εδώ μέσα (ακόμα και αυτοί που είναι ενεργά μέλη στην ομάδα, μπήκαν για να γραφτούν και σχεδόν δεν ξαναπάτησαν...)


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.perissosfc.eu
Mirallas

Mirallas


Αριθμός μηνυμάτων : 252
Ημερομηνία εγγραφής : 14/11/2008
Ηλικία : 41
Τόπος : Athina

PerissosFC... παντου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PerissosFC... παντου!   PerissosFC... παντου! EmptyΔευ Σεπ 27, 2010 6:38 pm

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΝΙΚΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΑΣ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΤΙΣ ΓΚΡΙΝΙΕΣ ΟΜΩΣ,ΑΞΙΖΟΥΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ ΧΑΛΑΛΙ ΣΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΑΣ.
ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΩ ΚΤΙ ΟΜΩΣ ΦΙΛΕ ΝΙΚΟΛΑ ΤΟ ΔΕΞΙ ΜΠΑΚ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ 2 ΜΕ 3 ΓΚΟΛ ΑΝ ΔΕΝ ΑΠΑΤΩΜΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΔΙΚΑΙΟ,ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ ΑΥΡΙΟ.
ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΕΧΩ ΤΟ ΝΕΟ ΠΡΟ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΕΡΑΣΩ ΤΙΠΟΤΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΛΕΥΣΤΕΣΙΟΝ3 .

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΑΣΧΕΤΟ ΣΤΟ 3 ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΩ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosjc
MoDeRaToR
nikosjc


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : Χαλκίδα!

PerissosFC... παντου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PerissosFC... παντου!   PerissosFC... παντου! EmptyΔευ Σεπ 27, 2010 7:57 pm

galleti έγραψε:
ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΝΙΚΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΑΣ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΤΙΣ ΓΚΡΙΝΙΕΣ ΟΜΩΣ,ΑΞΙΖΟΥΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ ΧΑΛΑΛΙ ΣΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΑΣ.
ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΩ ΚΤΙ ΟΜΩΣ ΦΙΛΕ ΝΙΚΟΛΑ ΤΟ ΔΕΞΙ ΜΠΑΚ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ 2 ΜΕ 3 ΓΚΟΛ ΑΝ ΔΕΝ ΑΠΑΤΩΜΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΔΙΚΑΙΟ,ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ ΑΥΡΙΟ.
ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΕΧΩ ΤΟ ΝΕΟ ΠΡΟ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΕΡΑΣΩ ΤΙΠΟΤΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΛΕΥΣΤΕΣΙΟΝ3 .

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΑΣΧΕΤΟ ΣΤΟ 3 ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΩ?

Εγώ τα λέω και ας τα ακούσουν αυτοί που πρέπει...

Πάμε τώρα:
1) Κοίτα, αν το δεξί μπακ λέγετε Μαϊκόν ή Άλβες γίνεται! Στη συγκεκριμένη περίπτωση το δεξί μπακ, δεν είναι ακριβώς μπακ, αλλά χαφ και μάλιστα προωθημένο για να βλέπει πιο συχνά την φάτσα του να σκοράρει (ψωνάρα! Razz ), και βάζει μόλις 1 γκολ μετά από μεγάλη προσπάθεια, οπότε το δείχνω από 2-3 λήψεις για να το ευχαριστηθεί!

2) Το προ και φέτος είναι εντελώς μάπα, οπότε για μένα μόνο φιφα πλέον (αφού επιτέλους βγήκε και για pc). Για να μην πω για την Ελληνική περιγραφή... απλά ακούστε!
https://www.youtube.com/watch?v=Pim1wDiJVr4
https://www.youtube.com/watch?v=xkgOk4PYc0A
3) Δυστυχώς το ps3 είναι κλειδωμένο και δεν αφήνει πείραγμα στα αρχεία των παιχνιδιών, οπότε αν θέλεις την Περισσάρα στο προ... πάρε PC!!!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.perissosfc.eu
chris7

chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 442
Ημερομηνία εγγραφής : 01/07/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : ΒΟΥΛΑ

PerissosFC... παντου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PerissosFC... παντου!   PerissosFC... παντου! EmptyΔευ Σεπ 27, 2010 9:17 pm

..Και γαμ.. τις περιγραφές!!!!!!
Τουλάχιστον να νίκαγε ο ολυμπιακόςRazz ...κάτι θα γινόταν.Αλλά.. ισοπαλία!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sideris

sideris


Αριθμός μηνυμάτων : 603
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : Ultimate Universe

PerissosFC... παντου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PerissosFC... παντου!   PerissosFC... παντου! EmptyΔευ Σεπ 27, 2010 11:16 pm

Εγώ έχω να καταγγείλω το εξής!
Καταρχήν ποιος με βάφτισε δεξί μπακ?Εγώ είμαι δεξί χαφ που κατα ανάγκη παίζει δεξί μπακ επειδή είμαι καλός κ αμυντικά. Δεν έχω κανένα πρόβλημα να έχω κάποιον πίσω μου κ να ξεχνάω να γυρνάω. Κανένας εθελόντης?Μπα, ε?
Κ δεύτερον δε έχει να λέει το αν είναι δίκαιο να βάζω γκολ που κ σα δεξί μπακ βάζω(κ στην πραγματικότητα εννοώ), αλλά θέμα ικανότητας...

Συμφωνώ με τον Τσάρτα ότι η συμμετοχή στο φόρουμ είναι μηδαμινή από τους περισσότερους παίκτες του Περισσού!!!Κ να φανταστείτε ότι στο ρόστερ της ομάδας συμπληρώσαμε 16άδα που οι 13 τουλάχιστον από αυτούς θα έπρεπε να δίνουν παρών.
Κ κυρίως συμμετοχή θα έπρεπε να έχουν αυτοί που παίζουν κιόλας!!!Δλδ τα 7-8 άτομα που μαζευόμαστε συνήθως.
Τεσπά με το ζόρι φυσικά δε γίνεται κ ας έχουμε ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΕΙ κιόλας στην ουσία να συμμετέχουν!Αν ενδιαφερόντουσαν φίλε Νίκο δε θα χρειαζόταν να το λέγαμε(ξανά κ ξανά)!

Η προσπάθεια για το προ έγινε καθαρά από αγάπη κ πώρωση για την ομάδα. Κ είναι μια δουλειά που μπορεί να περάσει από ποδοσφαιράκι σε ποδοσφαιράκι στο μέλλον κ να έχουμε αφήσει κάτι αξιόλογο σαν ιστορία να το θυμόμαστε. Όποιος θέλει να βοηθήσει την προσπάθεια κ να τη στηρίξει ξέρει τι πρέπει να κάνει!

Στο xbox δεν είναι πιθανό να περνάει ρε τσάρτα?

Οι περιγραφές είναι άθλιες κ είναι σα να μιλάει ο δάσκαλος, όποτε το θυμαται κ δε βαριέται να μιλήσει, σε 10χρονα παιδάκια!!!Καλύτερα η αγγλική περιγραφή κ ας είναι κ όσο ασυντόνιστη θέλει!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://marvel.com/
fila8los

fila8los


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2010
Ηλικία : 42
Τόπος : LA

PerissosFC... παντου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PerissosFC... παντου!   PerissosFC... παντου! EmptyΚυρ Οκτ 03, 2010 12:30 pm

χχαχαχ εσυ ο Σωτηρης κ ο Σιτταρας ειστε ιδιοι στην εμφανιση!!
Οσο αφορα τον αγωνα της Παρασκευης... Ντροπη κ αισχος!!
Πρεπει να ξεκινησετε προγραμμα προπονησης, λιγοτερα σουβλακια, περισσοτερο τρεξιμο.
Αν δν παρει αδεια ο Μαρκος δν γινεται δουλεια!
Επισης χρειαζονται γυναικες (ελευ8ερες) στην κερκιδα για εμψυχωση, δν μπορω να τα κανω ολα μονος μου! Αντε φερτε καμμια!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosjc
MoDeRaToR
nikosjc


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : Χαλκίδα!

PerissosFC... παντου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PerissosFC... παντου!   PerissosFC... παντου! EmptyΚυρ Οκτ 03, 2010 8:17 pm

Ωχ να τα! Έχουμε πίεση από τους οπαδούς! Με το πρώτο στραβό αποτέλεσμα ξεσηκώθηκαν!!!

Σκληρά τα αιτήματα σου όμως. Ειδικά αυτό με τα σουβλάκια! Very Happy

Για τα άλλα βλέπουμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.perissosfc.eu
Mirallas

Mirallas


Αριθμός μηνυμάτων : 252
Ημερομηνία εγγραφής : 14/11/2008
Ηλικία : 41
Τόπος : Athina

PerissosFC... παντου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PerissosFC... παντου!   PerissosFC... παντου! EmptyΔευ Οκτ 04, 2010 7:06 pm

ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΝΙΚΟ ΑΠΑΙΤΟΥΝ,ΟΠΟΤΕ ΑΝΟΝΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΜΠΑΛΑ ΑΛΛΙΩΣ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΑΣ ΚΥΝΗΓΑΝΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΡΟΥΝΕ.
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sideris

sideris


Αριθμός μηνυμάτων : 603
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : Ultimate Universe

PerissosFC... παντου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PerissosFC... παντου!   PerissosFC... παντου! EmptyΤρι Οκτ 05, 2010 3:53 pm

Ευτυχως δεν έχω αμαξι να μου σπασουν...

Υ.Γ.:Που είναι οι παλιοί καλοί μας υποστηρικτές? (το πιάσατε οι παλιοί?) Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://marvel.com/
chris7

chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 442
Ημερομηνία εγγραφής : 01/07/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : ΒΟΥΛΑ

PerissosFC... παντου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PerissosFC... παντου!   PerissosFC... παντου! EmptyΤρι Οκτ 05, 2010 5:41 pm

Άστο Τόλε, είναι μακριά,πολύ!!!!
Suspect Suspect Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fila8los

fila8los


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2010
Ηλικία : 42
Τόπος : LA

PerissosFC... παντου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PerissosFC... παντου!   PerissosFC... παντου! EmptyΤρι Οκτ 05, 2010 8:18 pm

APO kala pioi itan oi kaloi upostiriktes??
kala esu 8a tin glitoseis ena mauro civic omos oxi!! bounce
prota ta grafeia, meta o proedros k meta oi paixtes!
o Sif pou xa8ike k dn erxetai?

kati allo pos anevazo eikona edo mesa?? confused
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fila8los

fila8los


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2010
Ηλικία : 42
Τόπος : LA

PerissosFC... παντου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PerissosFC... παντου!   PerissosFC... παντου! EmptyΤρι Οκτ 05, 2010 8:26 pm

ego foto dn exei?? Sad
k tou Sif timιs eneken
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sideris

sideris


Αριθμός μηνυμάτων : 603
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : Ultimate Universe

PerissosFC... παντου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PerissosFC... παντου!   PerissosFC... παντου! EmptyΤρι Οκτ 05, 2010 9:41 pm

fila8los έγραψε:
ego foto dn exei?? Sad
k tou Sif timιs eneken

https://perissosfc.forumgreek.com/forum-f1/topic-t92.htm

είναι σχετικό απλό...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://marvel.com/
sideris

sideris


Αριθμός μηνυμάτων : 603
Ημερομηνία εγγραφής : 08/02/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : Ultimate Universe

PerissosFC... παντου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PerissosFC... παντου!   PerissosFC... παντου! EmptyΤρι Οκτ 05, 2010 9:45 pm

chris7 έγραψε:
Άστο Τόλε, είναι μακριά,πολύ!!!!
Suspect Suspect Sad

Κρίμα...
Χάσαμε μεγάλη δύναμη, τον 7ο παίκτη μας...
Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://marvel.com/
nikosjc
MoDeRaToR
nikosjc


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : Χαλκίδα!

PerissosFC... παντου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PerissosFC... παντου!   PerissosFC... παντου! EmptyΤετ Οκτ 06, 2010 8:28 am

fila8los έγραψε:
APO kala pioi itan oi kaloi upostiriktes??
kala esu 8a tin glitoseis ena mauro civic omos oxi!! bounce
prota ta grafeia, meta o proedros k meta oi paixtes!
o Sif pou xa8ike k dn erxetai?

kati allo pos anevazo eikona edo mesa?? confused

--------------------------------------------------------------------

ego foto dn exei?? Sad
k tou Sif timιs eneken


Το μαύρο σιβικ να το αφήσετε ήσυχο, γιατί θα μου τη δώσει και θα πάρω μεταγραφή στο εξωτερικό. Εδώ στην Ελλάδα υπάρχει μεγάλη πίεση από τον κόσμο. Όλο πρωτάθλημα θέλουν! Τι ψύχωση είναι αυτή με το πρωτάθλημα? [Ωχ άκυρο - άκυρο το τελευταίο!!!!]

Ο Σήφης έχει δοθεί δανεικός για να ψηθεί! Από του χρόνου ίσως επιστρέψει.
Φώτο δεν έχει γιατί δεν φωτογραφήθηκε φέτος με την ομάδα, οπότε δεν υπάρχει υλικό.

Όσο για σένα θα δούμε. Η ΠΑΕ σκέφτεται να κάνει ένα δημοψήφισμα για τον καλύτερο φίλαθλο και όποιος - από τους χιλιάδες φιλάθλους μας - κερδίσει τότε θα έχει πολλά δώρα! Θα γίνει φωτογράφηση για να γίνει "ψηφιακός" και μάλιστα θα φωτογραφηθεί με φανέλα του Περισσού (όποιου παίχτη διαλέξει - εκτός του Βερερ βέβαια που την έχασε!!! Razz ), και θα αναρτηθεί και στο site. Επίσης θα μπορέσει να ζήσει μια μέρα στα αποδυτήρια του περισσού και να παρακολουθήσει μια ολόκληρη προπόνηση!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.perissosfc.eu
fila8los

fila8los


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2010
Ηλικία : 42
Τόπος : LA

PerissosFC... παντου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PerissosFC... παντου!   PerissosFC... παντου! EmptyΤετ Οκτ 06, 2010 11:45 am

PerissosFC... παντου! Fddff

Uploaded with ImageShack.us

Auta prepei na ferete stin kerkida!!! oxi gia mena... gia tin omada!!!
Gia na sas anor8onoun to i8iko!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7

chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 442
Ημερομηνία εγγραφής : 01/07/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : ΒΟΥΛΑ

PerissosFC... παντου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PerissosFC... παντου!   PerissosFC... παντου! EmptyΠεμ Οκτ 07, 2010 5:26 pm

nikosjc [quote]Επίσης θα μπορέσει να ζήσει μια μέρα στα αποδυτήρια του περισσού και να παρακολουθήσει μια ολόκληρη προπόνηση!!!

Μέσα στα αποδυτήρια της ομάδας? τι έχει να γίνει?(θα έρθουν τόσο καλοί φίλαθλοι?)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fila8los

fila8los


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 15/02/2010
Ηλικία : 42
Τόπος : LA

PerissosFC... παντου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PerissosFC... παντου!   PerissosFC... παντου! EmptyΣαβ Οκτ 09, 2010 11:06 am

tora pou to skeftomai dn 8elo na lavo meros sto dimipsifisma gia ton best filathlo.. Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mirallas

Mirallas


Αριθμός μηνυμάτων : 252
Ημερομηνία εγγραφής : 14/11/2008
Ηλικία : 41
Τόπος : Athina

PerissosFC... παντου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PerissosFC... παντου!   PerissosFC... παντου! EmptyΚυρ Οκτ 10, 2010 7:02 pm

ΑΝΕΤΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΤΟ ΔΗΜΟΨΗΦΙΣΜΑ,ΑΡΧΗΓΕ ΦΙΛΑΘΛΕ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
PerissosFC... παντου!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Γενικά :: Γενική συζήτηση-
Μετάβαση σε: